برای آمادگی ارشد جزوه یا کتاب مساله این است

در این انجمن به کارشناسی ارشد در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

برای آمادگی ارشد جزوه یا کتاب مساله این است

پست توسط masoomehtorabideh »

با سلام خدمت همه دوستان خوبم
من امسال میخوام کنکور ارشد بهداشت محیط شرکت کنم .اما درگیر یک سوال اساسی هستم و اون اینکه برای قبولی در ازمون ارشد مطالعه جزوات به اصطلاح دانشگاه تهران یا موسساتی که جزوه در اختیار داوطلبین قرار میدهند کافی است یا باید رفرنس ها ی اصلی رو خوند.اگه از دوستان کسی تجربه ای در این زمینه داره خوشحال میشم که اون رو در اختیار بقیه هم قرار بده
از آقای ندرلو هم یک خواهش دارم که در صورتی که با رتبه های برتر دسترسی دارید این سوال رو از اونا بپرسید چون به نظرم سوال خیلی از داوطلبین هست
ممنون
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: جزوه یا کتاب مساله این است

پست توسط farshid »

نظر شخصی بنده کتاب هست (اونم اصلش)

کتاب هیچ وقت به شما دروغ نمیگه

اما جزوات فارغ از اشتباهاتشون آدمو تنبل می کنه !!!! و تا آخرش دنبال جزوه میری !!! اونم چه جزوه هایی !!!!
این نظر من هست که خیلی هم مهم نیست تصویر
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
payammohamadi79
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: شیراز
تماس:

پست توسط payammohamadi79 »

با نظر آقا فرشید کاملا موافقم.و پیشنهاد میکنم به دوستان عزیزم که برای حمایت از کسانی که کتاب ترجمه کردن یا تالیف کردن
کتاب بخریم تا وقتی 1000 نسخه از یه کتاب توسط یه مترجم یا مولف با مشقت تهیه می شه رو دستش نمونه و اونو از ادامه این کار منصرف نکنهتصویر
من کس نمیدانم جز او...
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

این درسته اما ببینید من خودم از بچه هیی که قبول شدم شنیدم که رای ارشد خوندن جزوه هم کافیه اما نمیتونم به حرف اونا اعتماد کنم.میخوام ببینم اونایی که تجربه دارن کدوم رو توصیه میکنند.
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

payammohamadi79 نوشته شده:با نظر آقا فرشید کاملا موافقم.و پیشنهاد میکنم به دوستان عزیزم که برای حمایت از کسانی که کتاب ترجمه کردن یا تالیف کردن
کتاب بخریم تا وقتی 1000 نسخه از یه کتاب توسط یه مترجم یا مولف با مشقت تهیه می شه رو دستش نمونه و اونو از ادامه این کار منصرف نکنهتصویر
این درسته اما ببینید من خودم از بچه هایی که قبول شدم شنیدم که برای ارشد خوندن جزوه هم کافیه اما نمیتونم به حرف اونا اعتماد کنم.میخوام ببینم اونایی که تجربه دارن کدوم رو توصیه میکنند.
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

masoomehtorabideh نوشته شده:با سلام خدمت همه دوستان خوبم
من امسال میخوام کنکور ارشد بهداشت محیط شرکت کنم .اما درگیر یک سوال اساسی هستم و اون اینکه برای قبولی در ازمون ارشد مطالعه جزوات به اصطلاح دانشگاه تهران یا موسساتی که جزوه در اختیار داوطلبین قرار میدهند کافی است یا باید رفرنس ها ی اصلی رو خوند.اگه از دوستان کسی تجربه ای در این زمینه داره خوشحال میشم که اون رو در اختیار بقیه هم قرار بده، از آقای ندرلو هم یک خواهش دارم که در صورتی که با رتبه های برتر دسترسی دارید این سوال رو از اونا بپرسید چون به نظرم سوال خیلی از داوطلبین هست ممنون
سلام، باید عرض کنم که توی مبحث مشاوره دوره های کارشناسی، ارشد و دکترای بهداشت محیط در این مورد راهنمایی خوبی توسط مهندس ماروسی با نام کاربری mmaroosi ارائه شده همچنین جناب فرشید عزیز با نام کاربری farshid هم رهنمود های خوبی دراند، در ضمن هر دو این عزیزان در حال حاضر دانشجوی دکتری مهندسی بهداشت محیط میباشند، پیشنهاد میکنم از تجربیات این دو عزیز نهایت استفاده صورت پذیرد.
farshid نوشته شده:نظر شخصی بنده کتاب هست (اونم اصلش)، کتاب هیچ وقت به شما دروغ نمیگه ، اما جزوات فارغ از اشتباهاتشون آدمو تنبل می کنه !!!! و تا آخرش دنبال جزوه میری !!! اونم چه جزوه هایی !!!!
این نظر من هست که خیلی هم مهم نیست تصویر
خیلی موافقم و فکر میکنم که لازمه، ولی در حال حاضر با این وضعیت اساتید و... متاسفانه کافی نیست.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Ahrefs [Bot] و 0 مهمان