سیستم جامع بازرسی تحت وب ار مراکز تهیه غذا

در این انجمن به کنترل بهداشتی مواد غذایی در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
elham9192
مدیر بخش
مدیر بخش

سیستم جامع بازرسی تحت وب ار مراکز تهیه غذا

پست توسط elham9192 »

رييس مركز سلامت محيط و كار؛

سيستم جامع بازرسي تحت وب از مراكز تهيه و توزيع مواد غذايي طراحي مي شود

به گزارش خبرنگار وبدا دکتر کاظم ندافی در دومین جشنواره علمی بهداشت محیط ضمن اعمال این خبر اظهار داشت: در حال حاضر نزدیک به 4 هزار بازرس وظیفه نظارت بر اماکن را بر عهده دارند که با توجه به تعداد اماکن وامکانات محدود بازرسان نمی توانند بازرسی های کامل وجامعی داشته باشند. وی افزود در این سیستم به تمام رستوران ها واماکن تهیه وتوزیع مواد غذایی یک کد بهداشتی داده می شود وبر اساس آن مردم می توانند در هنگام مراجعه کد بهداشتی مکان مربوطه را به شمارهای که متعاقبا اعلام می شود ارسال کنند و نتیجه سه بازرسی آخر را به صورت آنلاین در یافت کنند.

دکتر ندافی در ادامه از طراحی سامانه جامع بهداشت محیط خبر داد و تصریح کرد: در این سامانه آلایندها و اثرات آن بر سلامت مردم به صورت سطح بندی شده دراختیار مردم قرار می گیرد. در حال حاضر با داده های زیادی مواجه هستیم که وظیفه این سامانه تجزیه وتحلیل این داده ها و اطلاع رسانی به مردم است.
نمایه کاربر
nad
آماتور
آماتور

پست توسط nad »

سلام

یکی از دوستان عزیز طراح این سیستم در جمع کاربران سایت وجود داره آقای مهندس؟؟؟ ممنون میشویم اگر توسط خود شما اطلاعاتی در خصوص این سیستم دریافت کنیم
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Mashghool
محل اقامت: سمنان
تماس:

سیستم جامع بازرسی تحت وب از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]با سلام خدمت کلیه دوستان[/JUSTIFY][JUSTIFY]خبرهایی به گوش بنده رسیده مبنی بر اینکه همایشی با همین موضوع هم اکنون به میزبانی شیراز در حال برگزاری است که تا پایان هفته نیز ادامه دارد. [/JUSTIFY][JUSTIFY]از کلیه دوستانی که در این رابطه اخباری در دست دارند خواهش می کنم سایر عزیزان و کاربران را نیز در جریان ماوقع قرار دهند.[/JUSTIFY][JUSTIFY]پیشاپیش از همکاری شما عزیزان سپاسگزارم
[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

سیستم جامع بازرسی تحت وب از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی

پست توسط mjsadeh »

دوستان شیرازی،

مشارکت شما را می طلبیم!!؟
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

Re: سیستم جامع بازرسی تحت وب از مراکز تهیه و توزیع مواد غذای

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]
mjsadeh نوشته شده:[/JUSTIFY][JUSTIFY]با سلام خدمت کلیه دوستان[/JUSTIFY][JUSTIFY]خبرهایی به گوش بنده رسیده مبنی بر اینکه همایشی با همین موضوع هم اکنون به میزبانی شیراز در حال برگزاری است که تا پایان هفته نیز ادامه دارد. [/JUSTIFY][JUSTIFY]از کلیه دوستانی که در این رابطه اخباری در دست دارند خواهش می کنم سایر عزیزان و کاربران را نیز در جریان ماوقع قرار دهند.[/JUSTIFY][JUSTIFY]پیشاپیش از همکاری شما عزیزان سپاسگزارم
[/JUSTIFY][JUSTIFY]
[/JUSTIFY][JUSTIFY].[/JUSTIFY][JUSTIFY]اخبارهای نصفه و نیمه رسیده از شیراز حاکی از آن است که در این همایش نرم افزار بازرسی تحت وب از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی که بصورت پایلوت در برخی از مراکز بهداشتی درمانی شیراز و همچنین برخی از نقاط تهران (اگر اشتباه نکنم پاکدشت) به اجرا درآمده بود، توسط کارشناسان بهداشت محیطی مورد نقد و بررسی قرار گرفته و نقاط قوت و قابل بهبود آن ارزیابی گردیده است.[/JUSTIFY][JUSTIFY]مجدداً از دوستانی که اطلاعات و اخبار دقیقتری در اختیار دارند خواهشمندیم سایر دوستان رو بی نصیب نگذارند! اگرم یه وقتی خدایی نکرده تونستید نرم افزار مذکور رو پیدا کنید بسیار مسرور خواهیم شد آن را بر روی سایت جهت استفاده سایرین آپلود نمائید!!![/JUSTIFY]
[JUSTIFY]پیشاپیش از همکاری شما عزیزان سپاسگزارم
[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: سیستم جامع بازرسی تحت وب ار مراکز تهیه غذا

پست توسط naderloo »

سلام یکی از دوستان که در این پروژه همکاری داشته است مهندس بیگلو است که در سایت نیز عضو است توی همایش کرمان ایشان را دیدم و در خصوص فعالیت هایشان جویا شدم ایشان لطف کردند و توضیحات کاملی در این خصوص ارائه نمودند که میخواستم در این مبحث بیان کنم ولی بهتر از از ایشان در خواست کنیم تا خوشان قبول زحمت بفرمایند و در این خصوص توضیحاتی ارائه بفرمایند.

آقای مهندس بیگلو منتظریم
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “کنترل بهداشتی مواد غذایی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان