اطلاعیه های کنکور کارشناسی ارشد

در این انجمن به بهداشت اخبار بهداشت بهداشت مدارس ارشد بهداشت دکتری بهداشت همایش بهداشت استخدام بهداشت استاندارد بهداشت می پردازیم.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

اطلاعیه های کنکور کارشناسی ارشد

پست توسط majid8890 »

دوستان عزیز کنکوری اطلاعیه های مربوط به کارشناسی ارشد را با دقت مطالعه کنید.

http://sanjeshp.ir/
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

Re: اطلاعیه های کنکور کارشناسی ارشد

پست توسط suldoz »

تو یک بند از اطلاعیه نوشته که هر داوطلب با مدرک کارشناسی یا بالاتر میتواند در دو رشته امتحانی شرکت کنه با گروه های متفاوت
کسی میتونه بیشتر توضیح بده
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط majid8890 »

suldoz نوشته شده:تو یک بند از اطلاعیه نوشته که هر داوطلب با مدرک کارشناسی یا بالاتر میتواند در دو رشته امتحانی شرکت کنه با گروه های متفاوت
کسی میتونه بیشتر توضیح بده
فکر می کنم به اینصورت باشد که در رشته های تعریف شده برای هر رشته (رشته هایی که ذکر شده که میتونید با رشته پایه کارشناسی شرکت کنید) مثلا یک بهداشت محیطی میتونه هم در رشته بهداشت محیط و هم در رشته اپیدمیولوژی شرکت کنه (یا هر رشته ی دیگه مثل بهداشت حرفه ای HSE یا سایر ر شته ها) ولی فقط باید دقت کرد که برگذاری امتحان در چه روزی یا چه ساعتی برگذاز میشه که زیاد بهتون فشار نیاد تقریبا میشه مثل همون کنکور سراسری که داوطلب میتونه تو گروه آزمایشی علوم تجربی و مثلا زبان یا هنر هم شرکت کنه فقط زمان ها رو تنظیم کنید فکر میکنم برای کسی که خوب خونده باشه یک فرصت خوبه ...
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

سلام اقای میرزابیگی ببخشید فقط میشه ازرشته های زیرگروه خودمون یکی دیگه انتخاب کنیم یا مثلا علوم ازمایشگاهی هم میشه؟بعدش منابع فرق نمیکنه باهمین منابع بهداشت محیط میشه سوالاروجواب داد یانه؟
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط majid8890 »

157 نوشته شده:سلام اقای میرزابیگی ببخشید فقط میشه ازرشته های زیرگروه خودمون یکی دیگه انتخاب کنیم یا مثلا علوم ازمایشگاهی هم میشه؟بعدش منابع فرق نمیکنه باهمین منابع بهداشت محیط میشه سوالاروجواب داد یانه؟
نه دیگه شما تصور کن رشته بهداشت محیط نمیخای شرکت کنی در این صورت باید رشته ای رو انتخاب کنی که یک کارشناس رشته مهندسی بهداشت محیط طبق اطلاعیه های وزارت میتونه شرکت کنه... مثل: اپیدمیولوژی،بهداشت حرفه ای،HSE و ...
حالا شما حق انتخاب داری که در دو رشته شرکت کنی و منابع مربوط به اون دو رشته رو هم طبق منابع اعلام شده وزارت در اطلاعیه ها مطالعه کنی...
ارسال پست

بازگشت به “تالار بهداشت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان