نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط pajohesh »

سلام.دوست mohammad 2014 شما هم رتبه تونو بگید. منم رفرنسایی دوست20696 خوندم ولی توصیه میکنم رو زبانتون هم وقت بزارید کاری که متاسفانه من نکردم
نمایه کاربر
0224
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 0224 »

با سلام، دوست عزیز 20696 ، از اینکه وقت گذاشتید و منو راهنمایی کردید بسیار سپاسگزارم . امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید .
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

سلام دوستان من یکی از دوستام پارسال تهران قبول شده اصلا از دانشگاه تهران راضی نیس میگه خیلی بد جزوه میدن اصلا همه کار بعهده دانشجوست استاد نقش زیادی نداره باید خودت بخونی،دیروز ازاستادم که تربیت مدرس ارشدش رو گرفته پرسیدم میگه این دانشگاه پوست ادم رو میکنه ازبس کار تحقیقاتی میده باید از صب تا شب وقت بذاری ،فقط دانشگاه های کوچکتر ازنظر تدریس خیلی بهترن ولی دانشگاههای تهران واسه استخدامی یکم معتبرتره که اونم اگه بخوای شهر خودتو واسه استخدامی قبول بشی مدرکی که از شهر خودت باشه رو قبول داره پس لزومی نداره برین شهر بزرگ بخونین،درکل زیاد راضی نبودن
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

در پاسخ به دوستانی که از منابع پرسیدن باید بگم واسه
1-الودگی هوا:جرمی کولز وکتاب نکات کلیدی الودگی هوا سینادوبرادران(هرچند من نمیدونم طراح سوالارو ازکجا درمیاره که اصلا پیدا نمیشه هرچی وقت بذاری بازم طراح انچنان سخت میاره که نتونی جواب بدی هرساله الودگی خیلی سخته درصد من 13%
2-موادزائد:چوپانوگلوس هر 2جلدش( هرچند که کلا یاد ادم میره) با نکات کلیدی مواد زائدسینا دوبرادران83%
3-فاضلاب:تکنولوژی فاضلاب هر 2جلدش همون تصفیه اب هم داره با نکات کلیدی فاضلاب سینا دوبرادران88/89%
4-کلیات:دکتر ززولی کفایت میکنه با نکات کلیدی کلیات سینادوبرادران61.11%
5-هیدرولیک:فقط وفقط تستهای ارشد ودکتری مهندسی بهداشت محیط سینا دوبرادران51.52%(اگه ماشین حساب مجاز بودمطمئنن 90درصد میزدم)
6-انتقال :بازم تستهای سینادوبرادران70.83%
میکروبیولوژی:تستها سینادوبرادران و همون کتاب تکنولوژی فاضلابی که بالا عرض کردم 75%
زبان :کلاس 504رفتم که زیاد تاثیری نداشت و وقت هم خیلی کم اوردم8.33%
تصفیه اب :66.67%
شاید باور نکنین من اصلا سراغ کتابای همر-وارک-کلا کتابای باکلاس نرفتم فقط منابع بالارو خوندم وتنها چیزی که تو موفقیتم خیلی موثر بود فقط وفقط یادداشت برداریهام بود چون کتابا اصلا تو حافظه ادم نمیمونه فقط یادداشت برداریهاست که یه هفته مونده به کنکور دست ادم رو میگیره در پایان هم بگم حتما حتما تاکید میکنم تستای ارشد ودکترا مهندسی بهداشت محیط سینا دوبرادران رو 3دور بخونین وتستای غلطتون رو تو یادداشتهاتون بنویسین موفق باشین
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

دوست 20696چه کتابای باکلاسی خوندی وچقد وقت گذاشتی احسنت<span style="curror: pointer;" onmousedown="if(editor_type=='1'){WriteHTML('','editor');}else{WriteTEXT('تصویر','editor');}">تصویر
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

عزیزم دوست 157 من تقریبا 6 ماه واسه ارشد وقت گذاشتم ولی چون ترم اخرم بود و کاراموزی میرفتم،تعداد ساعتای خوندنم تقریبا 4 ساعت در روز بود ولی 3و2 ماهه اخر بکوب نشستم خوندم. خواهش میکنم دوست 0224 موفق باشین... تصویرتصویر
نمایه کاربر
0224
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 0224 »

سلام ، دوست عزیزم 157 بابت منابع خیلی ممنونم . پاینده باشید
نمایه کاربر
GPC
جدید
جدید
حالت من: Ashegh
محل اقامت: خوزستان
تماس:

پست توسط GPC »

به جای فکر ارشد بودن به فکر کار باشید یا همون ضرب المثل که میگه فکر نان باش خربزه آب است برا ما بهداشت محیطی ها صادقه ی زمان که با کاردانی میتونستم برم سر کار جو گرفتم گفتم باید کارشناس بشم درس خوندم تک رقمی شدم رفتم دانشگاه تهران کارشناسی گرفتم تا به خودم اومدم دیدم کار نیست حالا برادران و خواهران با ارشد گرفتن به جایی نمی رسید فقط وقت تلف میکنید ارشد برای کسانی که سر کار هستند و کسانی که قصد دکترا خوندن دارن خوبه اونم اگه زمان فارغ التحصیلی کار گیرشون بیاد
نمایه کاربر
0224
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 0224 »

دوست عزیز 20696 شما که کتاب ترکیان رو مطالعه کرید موثر بوده ؟ من واقعا نمی دونم چه کتابی رو برای آلودگی هوا بخونم با توجه به اینکه دوستانی که کولز رو مطالعه کردن نتیجه مطلوبی رو کسب نکردند .
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

ببینین جرمی کولز مشکله... واسه اینکه شما بخواین اونو متوجه بشین باید ترکیان که اسونتر مطالب رو بیان کرده بایستی اول بخونین.منم الودگی هوامو کم زدم ولی اگه چن روز قبل امتحان خلاصه هامو میخوندم مطمئنن 50 رو میزدم.
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

منم با GPcخیلی موافقم.اگ توشهرتون موقعیت کاری هست حتما بریدسرکار.مامتاسفانه توشهرکوچیکی هستیم که حتی اسم رشته مونو جاهایی مثه شرکت ابوفاضلاب.شهرداری ها و تصفیه خونه ها اصلا نشنیدند
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

[FONT=Arial Black][HIGHLIGHT=#ffffff] :54:
[/HIGHLIGHT]
[/FONT]
آخرین ويرايش توسط 1 on omidvaram, ويرايش شده در 10.
نمایه کاربر
SAGHEH5
جدید
جدید
تماس:

پست توسط SAGHEH5 »

سلام 157تبریک میگم.و ممنون که منابعتون رو گفتین..مواد زاید چوپانگلوس یعنی همون کتاب 600'700 صفحه ای رو خوندین؟و تکنولوژی فاضلاب منظورتون همون کتاب ززولی هست.
و تبریک به همه قبول شدها.۲۰۶۹۶منظورتون کتاب مهندسی کنترل آلودگی هوا ترکیان هست؟
ممنون
نمایه کاربر
GPC
جدید
جدید
حالت من: Ashegh
محل اقامت: خوزستان
تماس:

پست توسط GPC »

واسه کار کردن باید از شهرهای کوچیک زد بیرون شهر ما هم کوچیک بود و کاری هم وجود نداشت حتی طرح هم بهم ندادن واسه همین رفتم شهر صنعتی دنبال کار خداروشکر از سال 90 تو پتروشیمی استخدام شدم حقوقم هم از ی هئیت علمی دسته کمی نداره و با وجود اینکه تا یک ماه قبل از کنکور ارشد 89درس خوندم و کاملا اماده برای تک رقمی شدن بودم ولی به یکباره تصمیمم رو عوض کردم و دنبال کار رفتم والان هم از تصمیمم کاملا راضی هستم امیدوارم دوستان بهداشت محیطی که حقشون تو ایران خورده شده همه صاحب کار و زندگی بشن
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

بله منظورم مهندسی کنترل الودگی هوا ترکیان هست...واسه الودگی خوب باید خلاصه برداری کرد.هر نکاتی ک فک میکنین مهمه
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 0 مهمان