تبریک به مناسبت 11 اسفند روز ملی بهداشت محیط

در این انجمن اخبار بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

تبریک به مناسبت 11 اسفند روز ملی بهداشت محیط

پست توسط naderloo »

با سلام سایت موژ بدینوسیله یازدهم اسفند ماه روز ملي بهداشت محيط را به همه اساتید، بازدیدکنندگان محترم, همكاران ارجمند بهداشت محيط، فعالان اين عرصه و عموم مردم شريف ميهن اسلامي تبريك عرض مینماید
و آرزوي موفقيت براي يكايك خدمت گذاران اين عرصه را از درگاه الهي مسئلت مي نمايد همانطور که مستحضرید در سال های گذشته از همکاران بهداشتی درخواست میکردیم که فعالیت های خود را در این روز باز گو نمایند همانند مبحث به مناسبت 11 اسفند روز ملی(؟) بهداشت محیط لذا امسال نیز از کلیه همکاران درخواست میکنیم که همانند سالهای قبل علاوه بر فعالیت هایشان، نظرات خود را نیز در این خصوص بازگو نمایند به بهترین گزارش و نظر هدیه سه ماه عضویت ویژه سایت به رایگان اهداء میگردد

مباحث قبلی مشابه:
نرم افزار سلامت، هدیه روز بهداشت محیط
دانلود کتاب:Water Reuse هدیه دیگر روز بهداشت محیط
به مناسبت 11 اسفند روز ملی(؟) بهداشت محیط
دانلود ویژه هدیه سایت موژ به مناسب عید فطر
mmaroosi نوشته شده:سلام دوستان امروز روز ملی بهداشت محیطه
بیایین و از برنامه هاتون در این روز بگین
و از آرزوهاتون
منتظرتون هستیم
این برای دشت اول
امسال ما در مرکز بهداشت سبزوار یه نمایشگاه زدییم
نمایشگاه تخصصی فعالیت های بهداشت محیط
با مشارکت
معاونت بهداشتی، شهرداری، آبفای شهری و روستایی و دامپزشکی
امروز افتتاحیه نمایشگاهه
در نمایشگاه قراره دستاوردهای ادارات مختلفدر اتباط به بهداشت محیط به نمایش در بیاد
مثلا: فعالیت های شهرداری در باره پسماند بازیافت و کمپوست
فعالیت های آبفا در زمینه تامین آب شرب سالم
فعالیت های واحدهای معاونت بهداشتی دئر زمینه کنترل کیفی آب تغذیه بهداشت حرفه ای کنترل بیماریها و...
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
zahraghezavati
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: گرگان
تماس:

Re: تبریک به مناسبت 11 اسفند روز ملی بهداشت محیط

پست توسط zahraghezavati »

با سلام
میگن که از سال دیگه روز ملی بهداشت محیط حذف خواهد شد این شایعه چقدر صحت داره؟
با یاد خدا دلها آرام میگیرد
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
تماس:

پست توسط naderloo »

zahraghezavati نوشته شده:با سلام
میگن که از سال دیگه روز ملی بهداشت محیط حذف خواهد شد این شایعه چقدر صحت داره؟
نه دوست گرامی روز ملی بهداشت محیط حذف نخواهد شد بلکه بحث این است که روز جهانی بهداشت محیط 26 September بوده و انجمن و دست اندرکاران میخواهند این روز را همزمان به روز جهانی بهداشت محیط جشن بگیرند

البته این مورد از سالهای قبل توسط فرشید اشاره شده بود که احتمالا اخیرا به گوش مسئولان وزارت بهداشت رسیده است
farshid نوشته شده:سلام ضمن عرض تبریک روز بهداشت محیط
می خواستم بدانم دلیل انتخاب روز 11 اسفند برای بهداشت محیط چیست؟؟؟؟
سوال دوم روز جهانی بهداشت محیط چه روزی است ؟ متشکرم
fateme68 نوشته شده:سلام، اتفاقا روز جهانی بهداشت محیط با روز ملی بهداشت محیط فرق میکند!
26 September روز جهانی بهداشت محیط است که برای اولین بار در سال 2011 برگزار شد ولی روز ملی بهداشت محیط واقعا معلوم نیست بر حسب چه اتفاقی انتخاب شده چون من به شخصه از بسیاری از اساتید پرسیدم! کسی اطلاع نداشت! کسی میدونه به من هم بگه!!!!
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
assr1391
جدید
جدید
تماس:

پست توسط assr1391 »

سلام خوشبختانه ارتش جمهوری اسلامی ایران چند سال است که نسبت به جذب کارشناسان بهداشت محیط مبادرت ورزیده . من سال 88 به استخدام نزاجا در آمده ام . حقوقش بدنیست و من در نتیجه تلاشهایم پادگانی که من در آنم پیشرفتهای زیادی در بهداشت محیط داشت. بطوریکه فاضلابش به شبکه شهری وصل شد . هر ماه نمونه میکروبی آب گرفته می شود و خوشبختانه نتیجه آزمایشات تا به حال منفی بوده. بحث آموزش بهداشت در شرایط اضطراری را هم کار کردهام .دوستان اگه ایده ای یا مطلبی دارن و فکر می کنن در پادگانها عملی است لطفا بگن. فایل آموزشی هم باشه خوبه
تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
یاشاسین آذربایجان
نمایه کاربر
AWWA
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط AWWA »

fateme68 نوشته شده:سلام، اتفاقا روز جهانی بهداشت محیط با روز ملی بهداشت محیط فرق میکند!
26 September روز جهانی بهداشت محیط است که برای اولین بار در سال 2011 برگزار شد ولی روز ملی بهداشت محیط واقعا معلوم نیست بر حسب چه اتفاقی انتخاب شده چون من به شخصه از بسیاری از اساتید پرسیدم! کسی اطلاع نداشت! کسی میدونه به من هم بگه!!!!
[/quote]

مگه روز جهانی بهداشت محیط به دلیل خاصی 22 سپتامبر شده؟ اتفاق مهمی تو این روز افتاده؟ تصویر
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Mashghool
محل اقامت: سمنان
تماس:

پست توسط mjsadeh »

assr1391 نوشته شده:سلام خوشبختانه ارتش جمهوری اسلامی ایران چند سال است که نسبت به جذب کارشناسان بهداشت محیط مبادرت ورزیده . من سال 88 به استخدام نزاجا در آمده ام . حقوقش بدنیست و من در نتیجه تلاشهایم پادگانی که من در آنم پیشرفتهای زیادی در بهداشت محیط داشت. بطوریکه فاضلابش به شبکه شهری وصل شد . هر ماه نمونه میکروبی آب گرفته می شود و خوشبختانه نتیجه آزمایشات تا به حال منفی بوده. بحث آموزش بهداشت در شرایط اضطراری را هم کار کردهام .دوستان اگه ایده ای یا مطلبی دارن و فکر می کنن در پادگانها عملی است لطفا بگن. فایل آموزشی هم باشه خوبه
تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
با سلام
در نهایت ادب و کمال احترام باید عرض کنم که دقیقاً 180 درجه با نظر شما مخالف ام!!!
بنده هم به استخدام پداجا در آمده ام ولی به هیچ وجه به دوستان استخدام در ارگانهای نظامی رو پیشنهاد نمی کنم. به نظرم آدم بیکار باشه خیلی بهتر از اینه که توی یک یگان نظامی مشغول فعالیت باشه!!!!!!!!!!!!!
همین
نمایه کاربر
mmaroosi
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mmaroosi »

سلام مجدد
شرمنده كه دير به دير سر ميزدمتصویر

امروز از يكي از قديمي هاي رشته يعني جناب آقاي مهندس عمادي نژ‍اد در خصوص منشا اين روز پرسيدم
ايشان عنوان نمودند كه اداره كل مهندسي بهداشت در تاريخ 11 اسفند 1334 تاسيس شده است
(به احتمال فراوان)
توضيح: قبل از آن فعاليت هاي بهداشت محيط به صورت گروهي مركب از كاركنان ستادي و فني بوده است.
اما در اين تاريخ به علت فعاليت هاي ارزشمندي كه در چهار سال گذشته انجام د اده بودند به اداره كل مهندسي بهداشت ارتقاء يافت. و پس از آن مهندسان عزيز اين رشته به صورت يك سنت سينه به سينه اين روز را جشن مي گرفتند اما ظاهرا به صورت رسمي جايي ثبت نشده است.
و به خاطر اين ابهاماتي كه در خصوص اين روز بيان شد، انجن علمي بهداشت محيط تصميم گرفت زمان برگزاري جشنواره ملي بهداشت محيط را به يك روز قابل استناد منتقل كند!
در حال حاضر نيز روز جهاني بهداشت محيط مد نظر است كه مصادف با چهارم مهر ماه است.
تكمله:
برگزاري روز ملي بهداشت محيط در يازدهم اسفند علاوه بر مشكلات فوق در اجرا نيز با مشكلات عديده اي مصادف مي شد.
در حوزه كارشناسان اجرايي يعني حوزه معاونت بهداشت به علت اجراي برنامه طرح تشديد و ساير برنامه هاي استقبال از سفرهاي نورزي فشار كاري بسيار بالاست و اجراي برنامه هاي يادبود چه به صورت همايش، نمايشگاه، جشنواره و ... به سختي ميسر است. چرا كه تمركز اصلي بايد بر روي برنامه هاي مهمتر باشد. و چون برگزاري يادبود جنبه تشريفاتي و نمايشي داشت معمولا به صورت هول هولكي و بدليل كمبود اعتبار ناشي از آخر سال خيلي ساده برگزار مي شد.
از اين جهت كاركنان اجرايي از انتقال اين روز به يك روز ديگر بسيار خوشحال مي شوند.
من خودم اين مرارت ها رو كشيدم كه مي گم تصویر
...
اما در حوزه آموزشي و دانشجويي انتقال اين روز به 4 مهر خيلي مطلوب نيست چرا كه آغاز سال تحصيلي است و هنوز به قول ورزشكارها بدن ها خوب گرم كار نيست و دانشجويان به دنبال انتخاب رشته و خوابگاه سلف و ... هستند
من خودم اين مرارت ها رو كشيدم كه مي گم تصویر

ضمن اينكه اساتيد نيز آمادگي فكري و ذهني كافي ندارند.
علي ايحال: اصالت و هويت مهمتر از شكل اجراست
تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

تقاضا: از دوستان عزيز خواهش مي كنم از قديمي هاي رشته( مهندسين بهسازي سابق كه اكنون بازنشست شده اند، كمك بهسازها و تكنسين هاي بهسازي كه دوران آخر خدمت خود را سپري مي كنند) در خصوص علت انتخاب اين روز سوال كنند
پيروز باشيد در هر حال و هر روز چرا كه هر روز مي تواند روز شما باشدتصویر
در خصوص روز جهاني بهداشت محيط رجوع كنيد به:
روز جهاني بهداشت محيط
دانشجوي دكتراي تخصصي مهندسي بهداشت محيط
دانشگاه علوم پزشكي تهران
ارسال پست

بازگشت به “اخبار بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان